Zamiluj si KAŽDOU VYCHÁZKU se psem!

0
pejskařů
si znovu zamilovalo procházku se psem!

11 klíčů
k harmonické
komunikaci se psem

  • Zjisti, co všechno Tvůj pejsek venku potřebuje.
  • Využij tento čas maximálně i pro sebe.
  • Poznej, co je to vzájemný respekt jeden k druhému.
  • Začni aktivně komunikovat se svým psem.

Navedu Vás k 11 klíčům, které otevírají
vzájemnou komunikaci.

  • Dozvíš se, jak začít rozumět svému psu a přitom nezapomínat na sebe.
  • Odstraníš pocit nutnosti a začneš si každou procházku užívat.
  • Pochopíš, že se svým psem tvoříte tým a že je fajn užívat si procházku společně.

Stáhni si e-book zdarma.

Reference k e-booku

Neuvěřitelný mix emocí, které ve mě tento ebook vyvolal je vlastně něco, co jsem vůbec nečekala. Za sebe můžu říct velice krátce, že se neuvěřitelně těším na další rady a tlapky a navíc! Kdykoliv se podívám na to své psí mrně (40 kg), tak prostě vím, že jsme spolu napojeni a je jenom na mě, jak toho svého psího společníka ovládnu (jak ovládnu své vnitřní emoce a postoj) a nakolik bude naše společná procházka zážitek. Děkuji!
Kateřina ŠvarcováMilovnice proužků a Francie, www.number111.com
Milá Pavlo, děkuji moc za stránky které mě vzaly u srdíčka a e-book, už jsem toho přečetla hodně a tak jsem to chtěla jen tak prolítnout, ale moc se mi líbí, je čtivý, poutavý a těším se na ten další a vše, co v něm bude. Já mám pejsky dva, 3 a 5 let, mladší je z útulku, máme za sebou pořádný kus práce (i nervů). Teď jsme už sladěný tým. Po přečtení e-booku se už zítra těším na procházku. Je to skvělá inspirace. Přeji hodně štěstí s pejskem a radosti z nového projektu. Lila.
Lillianlillian.sunrice@gmail.com
Díky Pavlinu e-booku jsem se začala na chování našeho pejska dívat jinýma očima. Dřív jsem měla strach ji pouštět z vodítka, ale pochopila jsem, že se jen potřebuje vyběhat a ráda se vrátí. Dozvěděla jsem se taky, že pro pejska je venčení největší dobrodružství a celý den se na ně těší. Je to logické, ale mě to předtím nenapadlo. Nebo to, proč vlastně všechno očichávají. Moc děkuju za úžasný náhled do psího světa!
Lenka NeubauerováExpertka na rychlé učení jazyků, www.lenkaneubauerova.cz
Díky, milá Pavlo - Polymnie, za krásné svědectví Tvého života. Jak citlivě a vnímavě přistupuješ ke svému pejskovi. Měli jsme 9 roků zlatou boxerku Besinku a mnohé z toho co píšeš jsem prožila a musela objevit na "vlastní kůži". Ale Ty jsi to fakt krásně pojmenovala, vyjádřila. Je to pro mě moc inspirující. Moc zdravím a těším se na další Tvé příspěvky. Magda
Magda ZuchnickáMilovnice přírody a domácích šneků