"Elektronická kniha" NOVINKA!

0
pejsků
si stáhlo Návod pro psa :)

JAK VYZRÁT NA PÁNÍČKA
(návod pro psa)

HAFANE!
"Omotej si páníčka kolem svých tlapek."

 • Zjisti, jaké jsou tvé nejsilnější zbraně.
 • Nauč se 4 kamuflážní režimy.
 • Jak zaručeně připoutáš páníčkovu pozornost.
 • Co bys neměl dělat, abys ho zbytečně nevytočil.
 • Co radši vůbec nedělej!
 • Co musíš udělat, když ho chceš dopálit.
 • A jiné super fígle.

Elektronickou knihu zdarma si packou můžeš
stáhnout přímo tady.

Doplňující informace pro páníčky:

 • Pravidla jsou tu od toho, aby se porušovala. Takže, pokud máš chuť si e-book přečíst, představ si, že jsi pes a pusť se do čtení.
 • Přichystej si papírové kapesníčky.
 • E-book obsahuje 40 doprovodných fotografií, které podtrhují jednotlivé myšlenky.
 • Většina fotek je z osobního alba autorky a
  jejich přátel.
 • Přeji příjemnou zábavu :)

DOPORUČENÍ ČTENÁŘŮ

Žasnu. Dlouho jsem si přála, aby mi někdo naservíroval svět očima psa a toho mýho čtyřnožce tak mohla víc pochopit. Můj sen se splnil. Pavle se díky její práci povedlo nejen ukázat mi jeho vnímání, ale navíc nás spojit a poposunout dál. Musím říct, že soužití se psem je pro mě velká škola a leckdy je to hodně náročný. A tak jsem moc ráda, že jsem se setkala i s tímto dílem, protože jsem se v tom celém našem soužití mohla uvolnit a začít si to užívat. Díky za to. Rozhodně ten eBook zaslouží psí medajli. Panty posílá pořádnou masitou ňamku jako revanž ;). A spokojený jsme oba.
Martina ChomátováStudentka školy hravosti, www.playeveryday.cz
Chcete vědět, co si doopravdy myslí váš pes? Tenhle e-book mě vážně dostal do kolen – svým originálním a zábavným pohledem na svět ze psí perspektivy, svým nenapodobitelným humorem a vtipnými postřehy. Vsadím se, že v něm poznáte jak sebe, tak svého psa. Tutově vám dojdou některé „pso-člověčí“ souvislosti, nad kterými si možná už leta lámete hlavu, a navíc se báječně pobavíte.
Lucie KoubekJazykový konzultant, www.luciekoubek.cz
Nerada čtu e-booky a knihy o psech, ani nevím proč. Přijde mi, že stejně si každý toho svého vychovává po svém a když potřebuji radu, raději se zeptám osobně. Obecné řeči mne moc nebaví. E-book Jak vyzrát na páníčka jsem si přečetla, protože mám moc ráda články Pavly a její styl vyprávění. Čekala jsem tedy příjemné ponoření se do pejskovského světa očima člověka, který k nim má velmi blízko. No, smála jsem se od začátku do konce. Tak nahlas, že si ho pak přečetla celá rodina a obzvlášť děti byly nadšené. E-book nesplnil co jsem čekala, nebylo to vyprávění o psech, byla to jedna velká lumpačina.(teď nevím, jestli Pavly, nebo Dina-jejího pejska). A klobouk dolů, z pohledu člověka, který má už druhého psa - Pavla má jedinečný dar vcítit se do jejich světa a ještě ho vtipně glosovat. Jak já jsem se nasmála, když jsem viděla, jak se mnou naše Nela zametá. Doporučila bych ho úplně všem, kteří mají psa, ale hlavně těm, kteří o něm uvažují. Dozvíte se jak přemýšlí, co na vás zkouší a díky tomu budete páníčkem, který vládne pejskovi a ne naopak.
Andrea GrigerováLektor a fontolog, www.jaknaprezentace.cz
Tento e-book je nejlepší čtení, jaké se nám kdy dostalo pod tlapky! Naprosto přesně ukazuje pohled na svět z naší psí perspektivy. Knihu vřele doporučujeme psům všech ras, a jak jsme zjistili, je vhodná i pro lidi. Pokud váš člověk při čtení e-booku začne slzet smíchy, nebo ho chytnou křeče v břiše, použijte některý z triků popsaných v e-booku a k dalšímu čtení páníčka pusťte až poté, co odezní výše uvedené příznaky. Nestrachujte se o něho, jedná se pouze o možné žádoucí (vedlejší) účinky. Jsme si jistí, že po přečtení e-booku si vzájemně více porozumíte a budete tvořit sehraný tým. Haf.
Lord a Justi s paničkou Lucií Vlachopulosovoukomunikátorkou, www.lucievlachopulosova.cz