Jak jsem bez operace vyléčila zánět karpálních tunelů a akutní zánět nastydlých ledvin

Vlastní zkušenost s užíváním Cannasan oleje a olejke k potírání
od pana Ing. Františka Bednaříka.

Minulý rok v listopadu 2018 jsem se setkala s panem Bednaříkem kvůli epileptickým záchvatům svého psa a sháněla jsem pro něj přírodní léčbu. Netušila jsem, že mi pan Bednařík zároveň pomůže i s mým akutním zdravotním stavem nastydlých ledvin a dlouhodobým trápením bolesti v pravé ruce pravděpodobně se zánětem karpálních tunelů.

Pan Bednařík mě ihned v začátku našeho sezení pobídl, abych si záda v okolí ledvin i ruku namazala speciálním olejem. V průběhu hovoru jsem pak pokračovala s masírováním dlaně a bolestivého palce ruky.

Přála jsem si, aby tato bolest už konečně pominula a byla jsem zároveň velmi zvědavá, jestli bolest ustoupí. Upřímně jsem pochybovala v zázračné účinky a trochu se bála trapné situace, když nebudu vnímat žádnou změnu.

Masáž ruky s olejem byla ale velmi příjemná a protože i pan Bednařík je velmi příjemný člověk, se zájmem jsem vstřebávala všechny informace, které mi říkal, až do doby, kdy mi sám pan Bednařík řekl, že už si tu ruku nemusím masírovat, ale já zjistila, že mi ta bolest ustoupila a fascinovalo mě, že tu bolest doopravdy už necítím. Byla jsem nadšená a skoro jsem tomu ani nevěřila a stále jsem ruku zkoumala v dalších částech, kde jsem zánět vnímala.

Ledviny mi nastydly už v Řecku

Počasí je na podzim stále dost teplé, ale ve stínu je už chladněji a v bytech se netopí. Průvanem člověk může lehce nastydnout a tohle období přechodu mi dávalo vždycky zabrat. Po sprše jsem se prostě včas neoblékla a prostydla jsem.

Pár dní na to jsem letěla do Čech a to se dostavila i silná bolest zad v oblasti ledvin, která mi začala bránit v pohybu. V tu dobu jsem neměla možnost zajít k doktoru, protože jsem se chystala do pořadu Sama doma na ČT1 a neměla jsem čas lítat po Praze, kde to neznám, po doktorech. Setkání s panem Bednaříkem pro mě bylo naprosto zásadní a neodkladné kvůli svému nemocnému psu v Řecku!

Už po prvním namazání zad jsme cítila úlevu a opravdu už druhý den jsem vnímala znatelné zlepšení a výrazný ústup bolesti. Do týdne byly ledviny vyléčené.

2x denně jsem záda mazala olejem a 2x denně jsem k tomu užívala olej vnitřně. Jiné léky jsem nebrala.

Se zánětem ruky léčba trvala mnohem déle

S tím jsem počítala. Zánět jsem měla zhruba 6 měsíců v pravé dlani od neustálého psaní na počítači. Poslední 4 měsíce byly bolesti stálé v oblasti od kořene palce ruky po ukazováček a prostředníček. Bolest zasahovala klouby i šlachy, svaly kolem a později i níže až po zápěstí a do středu dlaně. Poslední měsíce jsem vnímala velmi intenzivní bolest i ve stavu bez zátěže (ve spánku) a to mě začalo hodně znepokojovat.

Ruku jsem oleji léčila od 20.11. 2018 do 10.2. 2019, kdy jsem vnitřně užívala 2x denně 1 lžíci Cannasan oleje a snažila se denně ruku i masírovat olejem k potírání.

Musím tady ještě jednou zdůraznit, že už po prvním namazání při našem prvním setkání, se dostavila ohromná úleva od bolesti, až jsem tomu nemohla uvěřit a pořád jsem tu ruku zkoumala a různě s ní hýbala.

Byla to pro mě opravdová úleva po takové době a ohromný zázrak zažitý na vlastní kůži!“

Takže zároveň jsem po celou dobu léčby byla takřka bez bolesti! Jen občas se vracela taková tupá slabá bolest a proto jsem s kúrou pokračovala do úplného vymizení.

Léčba ruky trvala tedy zhruba 3 měsíce, kdy už jsem nějakou dobu nevnímala žádnou bolest! Do teď mám ruku v pořádku, bez bolesti a jsem za vyléčení moc vděčná.

Výrobky Cannasan od pana Bednaříka doporučuji všem lidem, kteří hledají kvalitní a funkční přírodní léčivo, které v mém případě udělalo doslova zázrak. Určitě doporučuji nastudovat si rozsáhlý záběr léčivých látek, který olej Cannasan obsahuje a konzultaci pro její nejlepší užívání.

 PS: Olej Cannasan mi také při užívání pomohl při pročištění střev a k splasknutí nafouknutého břicha a navíc přenádherně voní a je plný bylin a namletých semínek. Užívání oleje se pro mě stalo malým radostným rituálem. 

Bližší informace o Cannasanu naleznete na www.vucannasan.czwww.cannasan.cz V případě zájmu mě kontaktujte nebo prosím uveďte, od koho jste se o Cannasanu dozvěděli.

Co je Cannasan?

Cannasan je přírodní výživový doplněk stravy s patentovanou recepturou, která unikátně kombinuje konopí seté, byliny a přírodní oleje.

Mnohostranná účinnost olejů Cannasan a jeho zázračné výsledky neřešitelných případů, mě fascinují natolik, že jsem se letos 2. 11. 2019 zúčastnila festivalu Cannafest, kde jsem měla možnost na vlastní uši slyšet a vidět další neskutečné kauze pacientů, kteří už neměli u doktorů žádnou naději. Se stoickým klidem a absolutní jistotou nám tyto kauze představil pan Ing. František Bednařík – ředitel Výzkumného ústavu Cannasan.

Fascinující přednáška z festivalu jednotlivých kauzí je k dispozici tady <<

Měla jsem také tu čest vidět skvělou přednášku vědce a chemika, pana Prof. RNDr. Lumíra Ondřeje Hanuše, DrSc., Dr.h.c.mult., který s panem Bednaříkem spolupracuje na výzkumu a který nám představil, jak to funguje s léčbou konopím v Izraeli, kde dlouhá léta působí a jakým způsobem se výzkum v Izraeli posouvá.

Pavla Chocholousova
Vaše průvodkyně férovou komunikací se psem. Pomáhám psům a jejich páníčků tak, aby se spolu v důvěře a respektu vždycky domluvili. Napsala jsem zábavnou knihu pro psy, na které si uvědomíte, jak si vás pes krásně omotává kolem svých tlapek. :)
Jak vyzrát na páníčka (návod pro psa)
Příběh o tom, jak vznikl online kurz Psích souvislostí si přečtěte tady>>.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..